Skontaktuj się z nami ! 888-692-828 | info@edumach.pl

O nas

EDUMACH.PL - O NAS

WSPÓŁPRACOWNICY

Jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych oraz pracowników oświaty, pomocy społecznej.

Nasza firma powstała w 2013 r., od początku w naszej ofercie znajdowały się kursy internetowe, które na przestrzeni lat z sukcesem rozwijaliśmy. Na początku 2020 roku w naszej ofercie znalazły się łącznie 92 kursy internetowe, w których udział wzięło już kilkanaście tysięcy nauczycieli z całego świata. Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem doskonalenia nauczycieli, zawsze stawiamy na najwyższą jakość naszych kursów i szkoleń, dlatego też dostosowujemy ofertę do potrzeb uczestników.

Nasza firma swój dynamiczny rozwój zawdzięcza atrakcyjnej ofercie z zakresu profesjonalnych szkoleń. Wyróżnia nas to, że w możliwie najkrótszym czasie realizujemy wiele nietypowych zamówień.
Specjalistyczne Centrum Edukacji EDU- MACH sp. z o. o. to doświadczony zespół pracowników, co pozwala na sprawną i fachową obsługę klienta.

Gdy poszukujecie wysokiej jakości usług, to najwłaściwszym wyborem jesteśmy właśnie my. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz poinformujemy Klientów o nowościach. Jesteśmy przekonani, że możemy dla Państwa wiele zrobić.

Czym nasza oferta wyróżnia się spośród innych?

  • Nasze kursy internetowe od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników
  • Oferujemy szkolenia praktyczne
  • Szkolenia są prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny
  • Dostosowujemy ofertę szkoleniową do indywidualnych potrzeb zainteresowanych szkół/ przedszkoli/ nauczycieli
  • Uczestnicy szkoleń otrzymują fachowo opracowane materiały edukacyjne
  • Proponujemy konkurencyjne ceny– w przypadku szkoleń dla rad pedagogicznych ceny są ustalane indywidualnie w zależności od czasu trwania szkolenia, odległości od miejsca siedziby firmy, indywidualnych potrzeb szkół/przedszkoli w zakresie modyfikacji programu szkoleń
  • W trakcie szkoleń korzystamy z technik ułatwiających np. utrwalanie pracy nauczycieli w stopniu daleko przekraczającym oferty innych firm, co pozwala uczestnikom szkoleń skorzystać z opracowanych materiałów w formie on- line po zakończeniu szkolenia.

Nasza kadra to zespół specjalistów w danej dziedzinie.

Nasze kursy prowadzą m.in.:

Anna Krowiranda

pedagog – diagnosta, terapeuta, biegły sądowy. O sobie mówi w ten sposób: „Pracuję zawodowo od 1987 roku. Jestem trenerem II stopnia PTP. Prowadzę terapię indywidualną i rodzinną, zajmuję się również szkoleniem kuratorów sądowych w zakresie systemowej pomocy rodzinie oraz pracy z nieletnimi z zaburzeniami zachowania. Od lat prowadzę szkolenia dla nauczycieli, pedagogów i psychologów w zakresie szeroko rozumianych umiejętności pracy z ludźmi. Od 4 lat zajmuję się również szkoleniem pracowników socjalnych, prowadzę dla nich superwizję indywidualną i grupową. Lubię swoją pracę i ludzi, z którymi pracuję.”

Wiesława Machul

pedagog, terapeuta pedagogiczny z uprawnieniami do prowadzenia obserwacji klinicznej oraz diagnozy i terapii uczniów z dysleksją, ADHD i zaburzeniami zachowania, wykładowca wyższych uczelni, prowadzi zajęcia na kursach kwalifikacyjnych, lider zmian w oświacie, osoba kompetentna do prowadzenia szkoleń w obszarze szeroko rozumianej pomocy psychologiczno- pedagogicznej, pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Na co dzień związana z poradnią psychologiczno- pedagogiczną, wieloletni dyrektor poradni. Autorka kilku serii zeszytów ćwiczeń dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu. Mówi o sobie w ten sposób: „Mam ponad 20- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Lubię przekazywać swoją wiedzę innym oraz pracować z dziećmi i osobami dorosłymi. Każde poprowadzone szkolenie to dla mnie okazja do wymiany doświadczeń z nauczycielami, ale również wydarzenie, które niesie radość z dobrze wykonanego zadania.”

dr Agnieszka Pawluk-Skrzypek

pedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, nauczyciel akademicki UMCS, SWPS, SGGW, matka dziecka z dysleksją. O sobie: „Wyznaję zasadę: uśmiechnij się do świata a on uśmiechnie się do ciebie. Ile dasz z siebie innym, tyle kiedyś dostaniesz od innych. Dlatego lubię dzielić się swoim doświadczeniem, lubię swoją pracę i lubię ludzi. Dopóki tak będzie, dopóty będę ją wykonywać z przyjemnością”.

Jarosław Kordziński

trener, coach, mediator, tutor, autor tekstów z zakresu zarządzania oświatą, organizacji procesu edukacyjnego i psychologii pozytywnej. Szkoleniowiec specjalizujący się w szkoleniach dotyczących zarządzania oświatą oraz w kształceniu kompetencji społecznych: komunikacji interpersonalnej, pracy w zespole, rozwijaniu umiejętności przywódczych, wywierania wpływu na innych itp.). Wieloletni partner projektów oświatowych realizowanych przez MEN i ORE. Obecnie Grupa Trenerów POWER.

Lucyna Zujewicz

„Pracując przez wiele lat z dziećmi mającymi problemy emocjonalne i sprawiającymi kłopoty wychowawcze doszłam do wniosku, że proces „zdrowienia” podopiecznych będzie przebiegał efektywniej, gdy do współpracy włączą się rodzice i przygotowani nauczyciele”. Od 1994r. – jako trener psychologiczny PTP- prowadzi cykle szkoleniowe „Studium Socjoterapii”, „Studium Umiejętności Wychowawczych”; „Refleksyjny Praktyk” oraz warsztaty tematyczne dla różnych grup odbiorców (rodziców, nauczycieli, pracowników socjalnych, służby zdrowia itp.). Na co dzień związana jest z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną oraz Państwową Wyższa Szkołą Zawodową w Ciechanowie.

Wioletta Gębala

Pedagog, terapeuta pedagogiczny, posiada uprawnienia do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową, autyzmem, wadą słuchu, ma doświadczenie w dokonywaniu diagnozy dziecka i prowadzeniu pracy terapeutycznej. Na co dzień związana z poradnią psychologiczno- pedagogiczną. „Przekazujesz wiedzę innym, pomagasz, wydaje się, że tylko dajesz. Jednak to nieprawda. Dużo czerpiesz od innych, uczysz się. I nawet wtedy, gdy myślisz, ze Cię już nic nie zaskoczy, właśnie coś niespodziewanego Cię spotyka. To sprawia, ze praca daje Ci satysfakcję..”

Irena Gostół

Pedagog, oligofrenopedagog, nauczyciel w przedszkolu specjalnym, nauczyciel- logopeda dzieci z wadą słuchu, terapeuta zajmujący się terapią dzieci z trudnościami w nauce, prowadzi zajęcia na kursach i szkoleniach doskonalących z zakresu pedagogiki specjalnej oraz pracy z dzieckiem niepełnosprawnym, wieloletni pedagog w poradni psychologiczno-pedagogicznej. „Z pomocy innym płynie moja siła”- to naczelne motto w mojej pracy zawodowej.

Anna Sacherska

Pedagog, terapeuta zajmujący się wspomaganiem rozwoju małych dzieci oraz uczniów niepełnosprawnych, socjoterapeuta, oligofrenopedagog, z doświadczeniem w pracy w ośrodku szkolno- wychowawczym oraz w poradni psychologiczno- pedagogicznej. „W praktyce zawodowej cenię dom i codzienność jako najważniejsze źródło rozwoju”.

About WPLMS

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

WPLMS : The Best LMS platform for WordPress

Course Categories

  • Brak kategorii

Who’s Online

Aktualnie nie ma użytkowników on-line

top

Specjalistyczne Centrum Edukacji EDU-MACH sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone